Jasmin Lotus Spa olarak 2010 yılında Denizli’de faaliyete başlayan firmamız deneyimli ve titiz kadrosuyla siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Masaj öncesi ya da sonrası saunamızda ter atarak ve kişisel Türk hamamlarımızda kese & köpük olarak aldığınız keyfi daha da artırabilir, body peeling masajımızla, yenilenerek eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tüm personelimiz TC. Millî Eğitim Bakanlığının mesleki eğitim kurslarında 608 saat branş eğitimi alarak, konularında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Merkezimiz, “hijyen” kavramının altını doldurarak hizmet vermekte ve her gün anti bakteriyel kimyasal ürünlerle dezenfekte edilerek siz değerli misafirlerimize hizmet etmektedir. Çok çeşitli masaj ve Türk hamamı seçeneklerinden faydalanmak üzere misafirimiz olmanız dileğiyle…

SPA; Sağlıklı yaşam, ruhsal ve bedensel zindelik, güzellik mükemmel bir dinginlik vahası olan spa deneyimini keşfedin…! Batının modern sırları ile doğunun geleneksel antik şifa tekniklerinin harmonisi, yüksek eğitimli terapistler eşliğinde Tüm duyuların harekete geçtiği, sakin huzur dolu holistik bir ortamda müziğin tınılarında eşsiz bir spa deneyimi sizleri bekliyor…!

Vizyonumuz

Jasmin Lotus Spa Toplam Kalite Yönetimi Felsefesi ile Spa Masaj Salonları öncü konumunu, kapasitemizi de arttırarak devam ettirmek, sağlık ve sosyal paylaşım beklentilerini en üst düzeyde karşılamak. Etik Kurallarımız * Profesyonel masaj hizmeti talep eden herkes aynı kalitede hizmet alır. * Bütün müşterileri (dil, din, ırk, cinsiyet vb) ayrımı yapmaksızın kabul eder ve hizmet sunar. * Müşterinin mahremiyetine saygı gösterir. * Sadece uzmanlık eğitimi ve sertifikası alınan tekniklerde uygulama yapılır. * Hiçbir şekilde müşteriyle cinselliği çağrıştıracak bir eylem, söz veya imada bulunmaz. * Her zaman müşteriler için temiz, güvenli ve profesyonel bir ortam sağlar. * Reklam, pazarlama veya web sitesinde cinselliği çağrıştıracak dil veya fotoğraf kullanılmaz. * Masörlük mesleğine uygun, profesyonel ve temiz kıyafet giyilir. * Müşterinin kendini rahat hissetmesini sağlamak amacıyla, vücudunu masaj için gerekli açıklığa getirir. * Müşteriyle konuşurken saygılı ve güleryüzlü davranılır. * Hukuk sistemindeki (maddi, cinsel veya psikolojik) “hasta istismarı” ile ilgili yasal ve mesleki sorumluluk ve kısıtlamalara eksiksiz uyulmaktadır. *Masaj ve sağlıkla ilgili yasa ve yönetmeliklerin uygulanmasında özen gösterilir.

Misyonumuz

“Herkesin kendini daha dinamik ve bakımlı hissetmek istemesi lüks değil” diyerek, cilt ve vücut estetiği alanında ulusal ve uluslararası yasal yönetmelikler çerçevesinde, modern ve bilimsel yöntemlerle hizmet veren, maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşterilerinin hızla gelişen ve değişen beklentilerini tam ve zamanında karşılamayı temel amaç kabul eden, temel değerleri doğrultusunda iş ahlakı, kalite ve dürüstlükten taviz vermeyen bir hizmet firması olmayı amaçlamaktayız.